Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

dulezite_sdeleni_icon

Pro práci s pokladními daty doporučujeme použít nové sestavy, které jsou popsány v této kapitole. Tyto původní sestavy již nejsou nijak dále upravované ani rozvíjené.

Skladové sestavy

K podrobnostem konkrétní skladové sestavy se dostanete jednoduše kliknutím na vybranou sestavu v obrázku níže:

skladove_sestavy1

 

Typy skladových sestav

Skladové pohyby

Na základě vybraného období, případně skladu, je vygenerován seznam veškerých skladových operací (nákup, prodej, korekce, inventura, vrácení). Tato sestava je formátem shodná s reportem tržeb. Bude zobrazena okamžitě. Na rozdíl od ostatních sestav se negeneruje se na pozadí.

Dodavatelé

Tato sestava zobrazí veškeré nákupy, či korekce provedené u vybraného dodavatele s množstvím, datem nákupu či korekce (odpisu) a množstvím s nákupní cenou.

Stav skladu

Tato sestava zobrazí stav vybraného skladu ke konkrétnímu dni. Sestavu můžete také omezit jen na produkty ve zvolené kategorii.

clip0127

 

Prodané množství

Jde o zjednodušenou skladovou sestavu dle kategorií, zobrazující pouze název položky a celkové prodané množství. Položky jsou seřazeny dle názvu, bez vlivu na kategorii ve které jsou obsaženy.

Prodané množství dle nákupní ceny

Sestava zobrazující produkty seřazené dle názvu, nákupní ceny nebo prodaného množství. Sestava obsahuje také součtový řádek, který ukazuje součty v rámci jednotlivých zobrazených stránek a v závorce potom součty za všechny stránky dohromady (i ty aktuálně nezobrazené).

Odpisy

Sestava realizovaných odpisů s filtrováním dle pokladny, zaměstnance nebo zákazníka.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC