Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Každému produktu můžete přiřadit tzv. bonusové body. Tyto bonusové body se přičtou na zákaznické konto při nákupu produktu. Bonusové body lze nastavit i v záporném formátu. Typickým příkladem využití jsou akce pro VIP zákazníky nebo prodej permanentek pro fitness centra či sauny. Bonusové body můžete využít také společně se zákaznickými kartami s EAN kódy.

Bonusové body lze k jednotlivým produktům nastavit buď přímo na pokladně nebo ve Vzdálené správě. Úpravu bodů u zákazníka provedete pouze ve Vzdálené správě.

Pro uplatnění bonusových bodů můžete využít speciální produkt, po jehož naúčtování dojde k odečtení bodů a taktéž k odečtení definované částky za jeden bod. Více informací najdete v kapitole Speciální produkty.

 

uziv_tip_icon

Počet bodů u každého produktu může být zobrazen na hlavní obrazovce na produktových dlaždicích. Stačí tuto možnost povolit v Nastavení aplikace » Nastavení zobrazení.

Bodové pohyby najdete v detailu účtenek v části Prodejní reporty » Vystavené doklady ve Vzdálené správě.

 

Příklady použití:

Prodej produktů

U produktu víno nastavíte +30 bonusových bodů. Zákazník si víno zakoupí a získá tak na své konto 30 bodů. Při dosažení 1000 bodů dostane zákazník odměnu, třeba šampaňské. Šampaňské bude tedy další produkt s cenou 0 Kč a bodovou hodnotou -1000. Jakmile zákazník získá 1000 bodů, "prodáte" mu šampaňské s nulovou cenou a z jeho zákaznického účtu se automaticky odečte 1000 bodů.

Prodej služeb

Vytvoříte produkt PERMANENTKA s bodovou hodnotou +1000. Dále vytvoříte produkt VSTUP FITNESS v hodnotě -100 bodů. Při jednorázovém prodeji položky VSTUP FITNESS bude ze zákaznického účtu odečteno 100 bodů. Zákazník tak může s touto permanentkou čerpat 10 vstupů.

 

poznamka_icon

Pokud stav bodového konta zákazníka bude alespoň jeden bod, bude při prodeji na tento zákaznický účet vytištěna na účtence celková hodnota bodů + hodnota bodů za tento nákup.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC