Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Na záložce Seznamy » Produkty můžete vytvářet dočasné či pravidelné cenové a slevové akce. Cena vybraných produktů může být jiná na základě definovaných pravidel. Podle definovaných pravidel pak bude cena automaticky upravena a po ukončení nastavené doby opět vrácena na původní hodnotu. Na výběr máte z následujících možností:
 

 

dulezite_sdeleni_icon

Vytvořená pravidla pro dočasné změny cen je možné upravovat jen prostřednictvím Vzdálené správy.

V případě více pravidel pro stejný časový interval bude uplatněno pravidlo s nižší cenou. Pokud bude například pivo v akci od pondělí do pátku za 25 Kč a zároveň v rámci Happy Hours ve čtvrtek za 20 Kč, bude se ve čtvrtek prodávat za 20 Kč.

Souhrnný počet produktů v pravidlech cen by neměl přesáhnout 1000. V opačném případě by mohlo dojít k delší odezvě rozhraní Vzdálené správy.

 


 

Přidat vše

V některých dialogových oknech (Ceny, Sklady a vybrané seznamy) je k dispozici tlačítko Přidat všechny 01. Pomocí tohoto tlačítka dojde k přesunutí všech produktů do editačního okna 02, kde lze s produkty dále pracovat. Jako příklad na obrázku níže, je uveden postup naskladnění všech produktů:

newitem74

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC