Ceny

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Ceny

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Seznamy > Produkty >

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Na záložce Seznamy » Produkty můžete vytvářet dočasné či pravidelné cenové a slevové akce. Cena vybraných produktů může být jiná na základě definovaných pravidel. Podle definovaných pravidel pak bude cena automaticky upravena a po ukončení nastavené doby opět vrácena na původní hodnotu. Na výběr máte z následujících možností:
 

 

dulezite_sdeleni_icon

Vytvořená pravidla pro dočasné změny cen je možné upravovat jen prostřednictvím Vzdálené správy.

V případě více pravidel pro stejný časový interval bude uplatněno pravidlo s nižší cenou. Pokud bude například pivo v akci od pondělí do pátku za 25 Kč a zároveň v rámci Happy Hours ve čtvrtek za 20 Kč, bude se ve čtvrtek prodávat za 20 Kč.

Souhrnný počet produktů v pravidlech cen by neměl přesáhnout 1000. V opačném případě by mohlo dojít k delší odezvě rozhraní Vzdálené správy.

 


 

Přidat vše

V některých dialogových oknech (Ceny, Sklady a vybrané seznamy) je k dispozici tlačítko Přidat všechny 01. Pomocí tohoto tlačítka dojde k přesunutí všech produktů do editačního okna 02, kde lze s produkty dále pracovat. Jako příklad na obrázku níže, je uveden postup naskladnění všech produktů:

newitem74

nahoru