Happy Hours

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Happy Hours

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Seznamy > Produkty > Ceny >

icon_happyhours

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Happy Hours umožňují dočasně nastavit odlišnou cenu, místo standardní ceny produktu. Jiná cena bude platná po nastavený interval určený dvěma daty, dnem (dny) v týdnu a časem. Pokud potřebujete cenu odlišit jen na základě data trvání, použijte jednodušší funkci Ceny v čase.

Příklad použití Happy Hours:

V měsíci březnu pořádáte akci, kdy prodáváte konkrétní produkt každý víkend od za sníženou cenu. Od dubna však bude produkt opět nabízen za standardní cenu.

 

Jak nastavit dočasně odlišnou cenu?

1_icon

Ve Vzdálené správě rozbalte záložku Seznamy a zvolte Produkty 01. V záhlaví klikněte na Ceny 02 a vpravo potom na modré tlačítko + Přidat 03. Tlačítkem 04 lze vytvořená pravidla exportovat do .csv souboru a později naimportovat.

Ceny

 

2_icon

Na záložce Happy Hours 01 vyberte produkt, u kterého chcete dočasně upravit cenu a tlačítkem 02 ho přidejte na pravou stranu. Nyní můžete upravit vlastnosti pravidla (cenové akce).

happy1

 

3_icon

Zadejte Název akce 03, z rozbalovacího menu Pokladna 04 vyberte pokladnu, na které bude tato akce aktivní a v části 05 nastavte dobu trvání akce. Aby bylo možné nastavit datum začátku a konce, přepněte přepínače do polohy ON.

V části 05 také specifikujte v jaké dny a v jaký časový interval pravidlo platí. Nastavení času je vždy dvoukrokové pro hodiny a vteřiny.

Nakonec specifikujte cenu a tlačítkem Uložit 07 cenovou akci uložte. Cenu lze zadat v části 06 buď konkrétní v korunách nebo stačí do pole Zvýšení/snížení v % zapsat hodnotu slevy či navýšení v procentech, např. -20. Odpovídající cena v korunách bude automaticky dopočítána.

Tlačítkem 08 lze naimportovat předem vyexportovaná pravidla, viz předchozí krok.

V nastavené době se automaticky na zvolené pokladně upraví cena produktu. Mimo nastavenou dobu bude cena produktu automaticky vrácena na původní hodnotu.

 

poznamka_icon

V případě časově překrývajících se pravidel platí vždy to pravidlo, které má nastavenou nejnižší cenu produktu.

nahoru


Jak změnit či smazat vytvořené pravidlo?

Na záložce Ceny jsou zobrazena všechna vytvořená pravidla pro změnu cen. Tlačítkem Detail 01 vybrané pravidlo upravíte. Tlačítkem 02 pravidlo smažete.

Ceny

nahoru