Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

icon_happyhoursHappy Hours umožňují dočasně nastavit odlišnou cenu, místo standardní ceny produktu. Jiná cena bude platná po nastavený interval určený dvěma daty, dnem (dny) v týdnu a časem. Pokud potřebujete cenu odlišit jen na základě data trvání, použijte jednodušší funkci Plán cen.

Příklad použití Happy Hours:

V měsíci březnu pořádáte akci, kdy prodáváte konkrétní produkt každý víkend od za sníženou cenu. Od dubna však bude produkt opět nabízen za standardní cenu.

 

Jak nastavit dočasně odlišnou cenu?

1_icon

Ve Vzdálené správě rozbalte záložku Seznamy » Produkty. V záhlaví klikněte na Ceny 01 a vpravo potom na modré tlačítko + Přidat 02.  Tlačítky 03 lze vytvořená pravidla upravit, smazat či exportovat do .csv souboru a později naimportovat.

Ceny

 

2_icon

Na záložce Happy Hours 01 vyberte produkt, u kterého chcete dočasně upravit cenu a tlačítkem 02 ho přidejte na pravou stranu. Nyní můžete upravit vlastnosti pravidla (cenové akce).

happy1

 

3_icon

Zadejte Název akce 03, z rozbalovacího menu Pokladna 04 vyberte pokladnu, na které bude tato akce aktivní a v části 05 nastavte dobu trvání akce. Aby bylo možné nastavit datum začátku a konce, přepněte přepínače do polohy ON.

V části 05 také specifikujte v jaké dny a v jaký časový interval pravidlo platí. Nastavení času je vždy dvoukrokové pro hodiny a vteřiny.

Nakonec specifikujte cenu a tlačítkem Uložit 07 cenovou akci uložte. Cenu lze zadat v části 06 buď konkrétní v korunách nebo stačí do pole Zvýšení/snížení v % zapsat hodnotu slevy či navýšení v procentech, např. -20. Odpovídající cena v korunách bude automaticky dopočítána.

Tlačítkem 08 lze naimportovat předem vyexportovaná pravidla, viz předchozí krok.  Maximální počet produktů ve všech cenových pravidlech by neměl překročit 1000.

 

V nastavené době se automaticky na zvolené pokladně upraví cena produktu. Mimo nastavenou dobu bude cena produktu automaticky vrácena na původní hodnotu.

 

poznamka_icon

V případě časově překrývajících se pravidel platí vždy to pravidlo, které má nastavenou nejnižší cenu produktu.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC