Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

cenyPlán cen dočasně nastavit odlišnou cenu, místo standardní ceny produktu. Jiná cena bude platná po nastavený interval určený dvěma daty. Pokud potřebujete cenu odlišit na základě konkrétních dnů v týdnu či na základě konkrétního času, použijte funkci Happy Hours.

Příklad použití plánu cen:

V měsíci březnu pořádáte akci, kdy prodáváte konkrétní produkt za sníženou cenu. Od dubna však bude produkt opět nabízen za standardní cenu.

 

Jak nastavit dočasně odlišnou cenu?

1_icon

Ve Vzdálené správě rozbalte záložku Seznamy » Produkty. V záhlaví klikněte na Ceny 01 a vpravo potom na modré tlačítko + Přidat 02.  Tlačítky 03 lze vytvořená pravidla upravit, smazat či exportovat do .csv souboru a později naimportovat.

Ceny

 

2_icon

Na záložce Plán cen 01 vyberte produkt, u kterého chcete dočasně upravit cenu a tlačítkem 02 ho přidejte na pravou stranu. Nyní můžete upravit vlastnosti pravidla (cenové akce).

ceny 2

 

3_icon

Zadejte Název akce, z rozbalovacího menu Pokladna vyberte pokladnu, na které bude tato akce aktivní. V části 03 nastavte dobu trvání akce. Aby bylo možné nastavit datum začátku a konce, přepněte přepínače do polohy ON. Nakonec upravte cenu produktu nebo zadejte změnu ceny v procentech a tlačítkem Uložit 04 cenovou akci uložte. Maximální počet produktů ve všech cenových pravidlech by neměl překročit 1000.

Tlačítkem 05 lze naimportovat předem vyexportovaná pravidla, viz předchozí krok.

 

V nastaveném Datu spuštění se automaticky na zvolené pokladně upraví cena produktu. Po nastaveném datu v poli Datum ukončení bude cena produktu automaticky vrácena na původní hodnotu.
 

uziv_tip_icon

Pomocí přepínačů ON/OFF můžete samozřejmě nastavit jen jedno aktivní datum. Pak bude pravidlo aktivní jen od nebo do zvoleného data. Pokud ovšem zadáte do políček Datum spuštění a Datum ukončení stejné datum, cena se nezmění, protože Dotykačka cenu počítá od půlnoci dne spuštění do půlnoci dne ukončení, což by v tomto případě byl ten samý čas ve stejný den.

Pro slevu platící jen jeden den tedy můžete zapnout jen jedno políčko, případně nastavit interval dvou dnů (např. 02.09.22 - 03.09.22). Podobně při zadání jen data ukončení na aktuální den se cena nezmění, protože systém takové pravidlo vyhodnotí jako už skončené, platící jen do půlnoci toho dne. Pokud tedy chcete cenu změnit pro den 2.9.2022 a použijete jen Datum ukončení, musíme ho nastavit na 03.09.22.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC