Dodavatelé

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Dodavatelé

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Seznamy >

Pokud si vytvoříte záznamy o dodavatelích, můžete k těmto dodavatelům přiřadit produkty při naskladnění. Získáte tak lepší přehled a budete si moci vytvořit podle dodavatelů reporty.

Pomocí funkce Hromadný výběr můžete vybrat více položek, které lze přesunout do jiné kategorie, smazat, či upravit u nich třeba daňovou sazbu, či jiné parametry.
 

uziv_tip_icon

Ve Vzdálené správě lze dodavatele také hromadně naimportovat z připraveného csv. souboru. Ten má stejnou strukturu jako soubor, který získáte exportem dodavatelů ze Vzdálené správy. Import a export položek však podporuje pouze Dotykačka NAPLNO.

 

Jak přidat či smazat dodavatele?

1_icon

Na záložce Seznamy » Dodavatelé klikněte na modré tlačítko + Přidat 01. Pokud již máte nějaké dodavatele vytvořené, tlačítky 02 dodavatele upravíte nebo jej smažete. Smazán bude pouze dodavatel, produkty smazány nebudou.

Tlačítky 03 záznamy vyexportujete, tlačítkem 04 provedete hromadnou změnu vlastností a pomocí tlačítka 05 dodavatele naimportujete.

2017-03-27_170431

 

2_icon

Nyní zadejte jméno a další informace o dodavateli. Po doplnění IČ kliknutím na ikonku 01 načtete informace z ARESu. Nakonec vše uložte kliknutím na tlačítko Uložit. Vyžadovaným údajem je pouze jméno. Dočasně skrýt dodavatele na pokladně lze pomocí přepínače 02.

2017-03-27_170321

nahoru