Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pokud si vytvoříte záznamy o dodavatelích, můžete k těmto dodavatelům přiřadit produkty při naskladnění. Získáte tak lepší přehled a budete si moci vytvořit podle dodavatelů reporty.

Pomocí funkce Hromadný výběr můžete vybrat více položek, které lze přesunout do jiné kategorie, smazat, či upravit u nich třeba daňovou sazbu, či jiné parametry.
 

uziv_tip_icon

Ve Vzdálené správě lze dodavatele také hromadně naimportovat z připraveného csv. souboru. Ten má stejnou strukturu jako soubor, který získáte exportem dodavatelů ze Vzdálené správy. Import a export položek však podporuje pouze Dotykačka NAPLNO.

 

Jak přidat či smazat dodavatele?

1_icon

Na záložce Seznamy » Dodavatelé klikněte na modré tlačítko + Přidat 01. Pokud již máte nějaké dodavatele vytvořené, tlačítky 02 dodavatele upravíte nebo jej smažete. Smazán bude pouze dodavatel, produkty smazány nebudou.

Tlačítky 03 záznamy vyexportujete, tlačítkem 04 provedete hromadnou změnu vlastností a pomocí tlačítka 05 dodavatele naimportujete.

2017-03-27_170431

 

2_icon

Nyní zadejte jméno a další informace o dodavateli. Po doplnění IČ kliknutím na ikonku 06 načtete informace z ARESu. Nakonec vše uložte kliknutím na tlačítko Uložit. Vyžadovaným údajem je pouze jméno. Dočasně skrýt dodavatele na pokladně lze pomocí přepínače 07.

2017-03-27_170321

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC