Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

uziv_tip_icon

Naskladnění produktů je možné provést také přímo na pokladně prostřednictvím aplikace Sklad. Pro postup naskladnění produktů v aplikaci Sklad se podívejte do této kapitoly. Vzdálená správa však umožňuje také hromadné naskladnění produktů, jak to provést naleznete zde.

 

Jak naskladnit či přesunout produkt do jiného skladu?

1_icon

Na záložce Seznamy » Produkty vyberte produkt a klikněte na tlačítko 01 pro přesun do jiného skladu nebo na tlačítko 02 pro naskladnění produktu.

produkty6

 

2_icon

V zobrazeném dialogu vyberte sklad na který chcete produkt naskladnit nebo sklad z jakého chcete produkt přesunout a klikněte na tlačítko OK.

produkty7

 

3_icon

Zobrazí se stránka s přehledem produktů ve vybraném skladu. Ze seznamu kliknutím na tlačítko 03 přidáte do naskladnění další produkty, ty pak uvidíte v pravé části stránky.

produkty9

 

4_icon

Pokud se nyní přesunete do dolní části stránky, uvidíte zde zvolený produkt (produkty) pro naskladnění. Nyní stačí zadat množství pro naskladnění do pole 04 a kliknutím na tlačítko Naskladnit 05 skladový pohyb uložit. Pokud si některý produkt nepřejete naskladnit, smažte ho kliknutím na tlačítko 06. Pro naskladnění můžete zadat také záporné množství, v takovém případě provedete tzv. korekci či odpis produktu.

produkty8

 

4_icon

Jestliže jste v kroku 1 zvolili přesunutí produktu, je postup podobný. Tlačítkem 07 můžete přidat ze seznamu produktů ve zdrojovém skladu další produkty pro přesun. Pak se přesuňte do pravé části stránky a z rozbalovacího menu 08 vyberte cílový sklad (sklad do kterého budou produkty přesunuty). Do pole 09 zadejte množství, které chcete přesunout. Tlačítkem 010 můžete případně produkt, který nechcete přesunout smazat. Kliknutím na tlačítko Uložit 011 skladový pohyb uložte. Produkt (produkty) budou přesunuty z jednoho skladu do druhého.

produkty10

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC