Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Tato kapitola obsahuje rychlé video. «

Možnosti platebního dialogu v Dotykačce jsou široké. Vhodným nastavením určujete, co se má stát po vystavení účtu. Pokud chcete maximálně šetřit čas, jednoduše přijatou částku zaevidujete ťukáním na zobrazené hodnoty bankovek a mincí nebo si do spodního panelu přidáte rychlé akce. Před konečným zaplacením lze také zadat případné spropitné. V případě podporovaných platebních terminálů můžete nechat spropitné čistě na zákazníkovi. Terminál při platbě kartou sám nabídne zadání dýška. Nejčastější scénáře použití platebního dialogu ukazuje tato kapitola. Jednotlivé zde uvedené scénáře (nastavení) se dají samozřejmě kombinovat.

 

poznamka_icon

Níže popsané postupy odkazují na záložku Nastavení plateb, kterou najdete po otevření postranního menu pod položkou Nastavení aplikace. Právě volby v Nastavení plateb ovlivňují chování platebního dialogu.

 

+Maloobchod - evidence přijaté hotovosti

+Hotely a restaurace - Chytré spropitné

+Rychlé placení - rychlé volby platebních metod a akcí

+Akceptace cizích měn

nahoru

Zpět k platebnímu dialogu

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC