Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Na záložce Seznamy » Zaměstnanci najdete přehled docházky jednotlivých zaměstnanců, včetně dodatečné úpravy jednotlivých záznamů. Do sekce zaměstnanců by tedy měli mít přístup jen oprávněné osoby. Pro zobrazení docházky klikněte na v záhlaví záložku Docházka 01.

clip0670

 

Budou zobrazeny záznamy docházky pro jednotlivé zaměstnance. Omezit záznamy jen na konkrétního zaměstnance lze v rozbalovacím menu 02. Interval zobrazených dat nastavíte kliknutí na datové rozmezí 03. Jestliže potřebujete některý záznam upravit, ťukněte na tlačítko DETAIL 04 u vybraného záznamu.

clip0671

 

U každého záznamu můžete upravit datum a čas příchodu / odchodu a délku přestávky. Po uložení změn tlačítkem 05 bude přepočítána odpracovaná doba.

clip0672

 

Docházka je dostupná v přihlašovacím dialogu pokladny. Přehled docházky zaměstnanců pak najdete také v reportech na pokladně nebo ve Vzdálené správě v sestavách.

nahoru



Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC