Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

U některých Seznamů je k dispozici funkce Hromadný výběr. Tato funkce umožní vybrat více položek, které lze přesunout do jiné kategorie, smazat, či upravit u nich alergeny či jiné parametry. Možnosti se liší v závislosti na vybraném seznamu. Níže je uveden postup použití Hromadného výběru pro seznam Produkty.
 

1_icon

Ťukněte na tlačítko Hromadný výběr 01.

hvyber1_800_edge_dr_no

 

2_icon

V dalším okně vyberte položky, u kterých chcete hromadně změnit jejich vlastnosti. Výběr jednotlivých položek provedete ťuknutím na tlačítko se znakem + 01, výběr všech položek v seznamu pak tlačítkem Přidat všechny 02.

hvyber2_800_edge_dr_no

 

3_icon

Nyní se vybrané položky zobrazí v pravé části okna, kde máte na výběr několik možností, jak pokračovat. Ve většině případů budete chtít změnit vlastnosti produktů a pak tedy zvolte možnost Upravit 01. Tlačítka Excel a CSV 02 slouží pro export vybraných položek, které si můžete v tabulkovém editoru změnit a pak zpětně naimportovat do Vzdálené správy. Tlačítko Smazat 03 smaže vybrané položky ze skladu, dejte tedy pozor, abyste je omylem nesmazali, pokud chcete například jen smazat položky z tohoto seznamu k úpravám. Smazat položky ze seznamu, nikoliv tedy ze skladu, můžete pomocí tlačítka se znakem koše 04, případně celý seznam smažete tlačítkem Smazat 05.

hvyber3_800_edge_no

 

V případě, že zvolíte úpravu produktů pomocí tlačítka Upravit 01, budete moci hromadně změnit jejich vlastnosti rozdělené do skupin. Zvolenou skupinu rozbalíte kliknutím na šipku 06. U jiných Seznamů se může nabídka změn v rámci Hromadného výběru lišit.

hvyber4_800_edge

 

poznamka_icon

Při změně DPH v hromadném výběru se zachovává koncová prodejní cena s DPH. Při přechodu z neplátce na plátce DPH můžete tedy snadno změnit sazbu daně u všech produktů bez nutnosti importu položek. Koncové prodejní ceny zůstanou vždy zachovány. Pro změnu daňové sazby s možností přepočítání prodejních cen se podívejte do této kapitoly.

Marži nelze nastavit vyšší než 100 %.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC