Seznam přesunů

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Seznam přesunů

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Sklady >

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Na záložce Sklady » Seznam přesunů najdete přehled proběhlých skladových přesunů seřazených standardně podle data. Kliknutím do rozbalovacího menu 01 zvolíte sklad, ze kterého chcete provést přesun a zároveň se zobrazí jen realizované přesuny z tohoto skladu. Produkty poté přesunete pomocí tlačítka 02. Zvolením intervalu v poli 03 omezíte přehled jen na na vybraný časový interval. Tlačítkem 04 otevřete podrobnosti vybraného přesunu s možností exportu do Excel tabulky, .csv nebo .pdf souboru.

skladyvs3

nahoru

Jak produkty přesunout na jiný sklad?

1_icon

Na záložce Sklady » Seznam přesunů klikněte na tlačítko Skladový přesun a vyberte z rozbalovacího menu 01 kategorii produktů. V přehledu se zobrazí produkty z vybrané kategorie. Standardně se zobrazují produkty ze všech kategorií.

2_icon

Tlačítkem 02 vyberte produkty pro naskladnění. Vybrané produkty se přesunou na pravou stranu, kde je můžete dále upravit.

skladyvs5
 

3_icon

Z rozbalovacího menu 03 zvolte sklad, na který budou produkty přesunuty. Do pole 04 zadejte jejich množství a změny uložte kliknutím na tlačítko 06.

Produkt, který nechcete přesunout odeberte tlačítkem 05.

 

uziv_tip_icon

Více skladových přesunů do stejného cílového skladu a se stejným číslem skladového přesunu se vždy sloučí pod jeden přehled. Přesun můžete provést také přímo na stránce s přehledem produktů. Postup naleznete v této kapitole.

nahoru