Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NEOMEZENĚ. «

Rozdělte si nabízené pokrmy do jednotlivých chodů a informujte kuchyň prostřednictvím tiskárny objednávek o jejich přípravě. Vytvořené chody se mohou zobrazovat na hlavní obrazovce Dotykačky a obsluha je tak jednoduše a rychle namarkuje.

uziv_tip_icon

Chody můžete vytvořit také přímo na pokladně. Pro další informace se podívejte do této kapitoly, kde najdete i popis, jak se vlastně s chody na pokladně pracuje.

 

Jak spravovat chody?

1_icon

Ve Vzdálené správě klikněte na záložku Seznamy a z rozbalené nabídky zvolte Správa chodů. Pro vytvoření nového chodu klikněte na tlačítko + PŘIDAT CHOD 01.

clip0586

 

2_icon

Zadejte Název chodu a doplňte případné Štítky 02. Podle štítků ve filtrech v jednotlivých tiskových úlohách můžete chod směrovat na určitou tiskárnu. Tj. objednávky či účtenky určitého chodu vždy tisknout na určené tiskárně. Číslo chodu se uplatňuje při hromadném exportu / importu dat, jde o interní označení položky, které se vygeneruje po uložení. Pomocí šipek v části 03 určete pořadí chodů, které se uplatňuje při tisku objednávek do kuchyně. Vždy se postupuje od prvního chodu po poslední. Volba Povolit určuje, zda se bude chod zobrazovat na pokladně či nikoliv, můžete ho tedy dočasně skrýt.

3_icon

Nakonec nezapomeňte vytvořené chody uložit tlačítkem 04. Vymazat chod je možné pomocí ikonky koše v části 03. Vytvořené chody se následně přenesou do pokladny, kde s nimi lze dál pracovat.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC