Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Na záložce Sklady » Stavy skladů najdete přehled všech produktů, které můžete filtrovat podle jednotlivých skladů. Na této stránce lze také produkty rychle naskladnit přesunout mezi sklady či zobrazit vlastnosti produktů a jejich pohyby. Můžete zde také vytvořit pravidla, na základě kterých dostanete e-mailové upozornění o zbývajícím množství produktů na skladě.

 

2017-05-25_155113

01

Pomocí těchto tlačítek vyexportujete zobrazené produkty do Excel tabulky nebo .csv souboru.

02

Tlačítka pro skladové operace:

Naskladnit - Po stisknutí tlačítka bude zobrazena stránka s volbami pro naskladnění. Na této stránce vyberete produkty, které chcete naskladnit a přidáte je na pravou stranu stránky. Produkty budou naskladněny do skladu vybraného v menu 03. Naskladnění můžete provést také přímo u konkrétního produktu.

Skladový přesun vybraných produktů do jiného skladu. Po stisknutí tlačítka bude zobrazena stránka s přehledem produktů, které přesunutím na pravou stranu přesunete do zvoleného skladu. Přesun můžete provést také přímo u konkrétního produktu.

Inventura - Tímto tlačítkem zobrazíte dialog pro provedení inventury. Inventurou myslíme určení aktuálních skladových zásob (množství na skladě) u každého produktu.

Hlídání množství - Kliknutím na toto tlačítko se přesunete na stránku s pravidly pro hlídání skladových zásob. Na základě pravidel obdržíte informaci, pokud skladové množství vybraných produktů klesne pod definované množství.

Výroba - Kliknutím na tlačítko otevřete stránku s výběrem produktů, jejichž suroviny se nebudou odečítat při prodeji, ale při výrobě. Takové produkty musejí mít nastavené suroviny pro Receptury a musejí být označené jako vyráběné položky.

03

Rozbalovací menu pro výběr skladu, kategorie produktů nebo konkrétních štítků. Jsou zobrazeny vždy jen ty produkty, které odpovídají vybraným kritériím. Jestliže např. přidáte k produktům štítek s označením dodavatele, budete moci si zde zobrazit jen produkty patřící k tomuto dodavateli.

04

Stisknutím tlačítka zobrazíte v přehledu dříve smazané produkty nebo produkty, které se neodečítají ze skladu. Smazané produkty v databázi kvůli zachování integrity zůstávají, dostanou však příznak smazáno a nejsou dále standardně zobrazovány.

05

Zobrazení vlastností produktu. Kliknutím se přesunete na stránku s vlastnostmi konkrétního produktu.

06

Zobrazení skladových pohybů konkrétního produktu i s odkazem na související prodeje - účtenky.

 

poznamka_icon

Jak Dotykačka počítá nákupní cenu?

nakupnicena

Poznámka: Dotykačka nevypočítává nákupní cenu podle metody FIFO

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC